آموزش پیش خوانی زیست یازدهم از مرداد 97 فقط فقط با 30 هزار تومان در ماه-کاملا تضمینی مناسب برای تمامی دانش اموزان رشته تجربی(حتی دانش آموزان محروم از کلاس درس حضوری بدلیل مشکلات جسمی)

در این کانال از یکم مرداد ماه 97 آموزش زیست یازدهم با کمک دبیران مجرب رسمی وزارت  آموزش و پرورش صورت میگیرد.یک روز تدریس(2 صفحه از کتاب) و یک روز حل تمرین و تکالیف خواهیم داشت.در اخر هر گفتار ازمون برگزار میگردد و دانش آموزان امتیاز کسب کرده که باعث تخفیف هزینه ماهانه ثبت نام در کانال میگردد. 

1-شهریه هر ماه (ترم) فقط و فقط 30 هزار تومان میباشد.

2- ارائه تکالیف از طرف اعضای کانال یک روز در میان صورت میگیرد و تمام روز میتوانند سوالات درسی مرتبط با صفحات تدریس شده را مستقیما از مدرس بپرسن و در کمتر 24 ساعت پاسخ کامل خود را دریافت کنن.

3-جهت عضویت اس ام اس شامل نام و نام خانوادگی-شماره تلگرامی-شماره تماس-شهر و روستای خود به شماره 09227179183 ارسال نمایید تا با شما تماس حاصل گردد.منتظر شما هستیم

با ما در تماس باشید

  • آدرس:خیابان شریعتی
  • ایمیل: E.ghodsii@yahoo.com
  • تلفن: 09227179183

درباره ما

پارک زیست شناسی با هدف آموزش ارزان و قابل دسترس برای دانش آموزان رشته علوم تجربی،دبیران زیست شناسی و دوست داران رشته محبوب زیست شناسی در سراسر ایران طراحی شده است. آموزشهای این سایت به صورت مرحله ای و زیر نظر دبیران زیست شناسی ارائه خواهد شد. نظرات و پیشنهادات شما باعث پربارتر شدن مطالب پارک زیست شناسی خواهد گردید.